strona główna kontakt
Prawdopodobnie masz nieaktualną wersję Flash Player. Pobierz nową wersję. Jeśli masz aktualną wersję Flash Player, to być może masz wyłączoną obsługę skryptów JavaScript.

Parlamentarzyści

Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej


 

LESZCZYNA Izabela

Poseł na Sejm RP. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów. Pełnomocnik Rządu do spraw Informacji i Edukacji Finansowej w zakresie Budżetu, Finansów Publicznych i Instytucji Finansowych oraz Ochrony Finansów Publicznych. Do jej obowiązków należy miedzy innymi identyfikacja ryzyk występujących w systemie finansów publicznych, promowanie problematyki dotyczącej ochrony finansów publicznych czy zagadnień ekonomiczno-społecznych w zakresie objętym działaniami administracji rządowej. Do momentu objęcia stanowiska sekretarza stanu była członkiem podkomisji stałej do monitorowania systemu podatkowego w sejmowej komisji Finansów Publicznych oraz przewodniczącą podkomisji stałej ds. jakości kształcenia i wychowania w komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży.

Izabela Leszczyna urodziła się w 1962 roku w Częstochowie. Tutaj ukończyła „Sienkiewicza” - najstarsze liceum w mieście. Na studia wyjechała do Krakowa, gdzie uzyskała tytuł magistra filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła liczne studia podyplomowe, w tym filozofię i etykę, zarządzanie jakością w organizacjach oraz audyt wewnętrzny i kontrolę zarządczą w jednostkach sektora finansów publicznych. 


strona www


Kalendarz

Sonda

Opinie

czytaj więcej

Licznik odwiedzin

  » wszystkich: 523847   » w tym roku: 17055   » w tym miesiącu: 470   » dzisiaj : 40   » w ciągu godziny: 5   » goście online: 2